magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Tekvicová sobota na detskej železnici
@ Aktuálne -> Rekreačné zóny      Oct 30 2014 - 12:26 GMT

Prvá novembrová sobota (1.11.) má na Košickej detskej historickej železnici už tradične prívlastok TEKVICOVÁ. Ponúkne celodenný program plný tekvíc, strašidiel, špeciálnu výzdobu i dobrú náladu. Novinkou bude literárny stan kníhkupectva Artforum, v ktorom sa bude podávať guláš a toasty s halloweenskou nátierkou. Chýbať nebude ani železničiarsky čaj na zahriatie.

Na stanici v Čermeli bude rušno už od rána. Dobrovoľníci z Klubu mladých železničiarov sa už teraz tešia ako staničku a vagóny vyzdobia do pravej novembrovej atmosféry s množstvom tekvíc, balónov a sviečok. Pre návštevníkov sú pripravené tri jazdy o 11:15, 13:15 a 15:15.

V reštaurácii Alpinka si môžu deti pozrieť predstavenie divadla Neon, vymaľovať vlastné tekvice a dospelí si pochutnajú na alpinkárskych špecialitkách. Kto príde v maske, cestuje zdarma,“ pozýva Igor Holéczy z občianskeho združenia Detská železnica Košice.

Dobrá atmosféra na železničke bude aj vďaka podpore generálneho partnera podujatia – Železničnej spoločnosti Slovensko, ktorá prevádzkujúcej verejnú osobnú železničnú dopravu. Mimoriadny tekvicový vlak má zo stanice Alpinka naplánovaný návrat o 12:45, 14:45 a 16:45. Príďte medzi nás a potešte sa pravou halloweenskou atmosférou. Tešíme sa na vás. 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk