magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Koncert Jesenné melódie
@ Kultúra -> Koncerty      Nov 06 2014 - 18:02 GMT

Jeseň na Terase je farebná. Nielen preto, že zo stromov padá farebné lístie, či preto, že október je najfarebnejší mesiac roka. Jeseň na Terase je plná zábavy, hudby, hier, úcty k starším. Naša mestská časť Košice – Západ a Átrium klub priniesli počas uplynulých týždňov pre všetky vekové kategórie bohatý program, či už to bola Šarkaniáda, Rodinné popoludnie so strašidlami a kúzelníkom, otvorenie nových detských ihrísk, stretnutia jubilantov, koncert Pavelčákovcov pri príležitosti Mesiaca úcty k starším, ale aj vernisáže košických výtvarníkov a podujatia, ktoré zapájajú do života hendikepované skupiny.

Vrcholom našej jesennej sezóny na Terase bude koncert Jesenné melódie, ktorý sa uskutoční budúci piatok, 7. novembra o 16.30 hod. v Átrium klube, Zuzkin park 4. Účinkovať bude sláčikový orchester Musica Iuvenalis a sólisti Opery Štátneho divadla Košice pod taktovkou dirigenta Igora Dohoviča.

-

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk