magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

V košickej ZOO viac ako päťdesiat maskotov
@ Kultúra -> Podujatia      Aug 28 2015 - 11:07 GMT

V nedeľu 6. septembra 2015 sa uskutoční tretí ročník jedinečného podujatia pod názvom Veľký festival maskotov. Do košickej ZOO zavíta vyše 50 postavičiek, medzi ktorými budú napríklad zvieratká z rôznych rozprávok, maskoti firiem, spoločností a športových klubov, či populárne tváre z rozprávok Walta Disneyho. Nebude chýbať Vrana, maskot mesta Košice, Macko Pu, Káčer Donald a mnoho iných. Deti sa s nimi budú môcť odfotografovať a v rámci programu aj zabaviť. Môžu sa tiež zapojiť do Pochodu maskotov a spoločného tanca s maskotmi.

Súčasťou podujatia, ktoré sa začne o 14:30 hod. bude pódiový program, v ktorom sa predstaví Divadlo Cililing, Ujo ¼ubo, tanečné súbory, či rôzne animačné programy. Na deti čaká aj minidiskotéka, vystúpenie zúbkovej hliadky s Mirom Jarošom, Bystíkom, Robom Pappom, Monikou Haasovou a Zuzanou Haasovou a ďalší zaujímavý program. Súčasťou programu bude aj krst mláďatka tučniaka. Nebudú chýbať ani sprievodné aktivity ako tvorivé dielne, nafukovadlá, maľovanie na tvár, zaujímavé prezentácie partnerov a ďalšie atrakcie. Atraktívnym spestrením festivalu maskotov bude určite aj inštalácia kulís a rekvizít pripravovanej ľadovej šou Máša a Medveď s maskotmi hlavných predstaviteľov.

V rámci podujatia prebehne tiež charitatívna tombola, výťažok z ktorej poputuje pre konkrétny projekt z darcovského portálu ludialudom.sk

Podujatie je veľmi milým spestrením začiatku školského roka. V tomto roku sme päť venovali zvýšenú pozornosť kvalitnému organizačnému zabezpečeniu. Posilnili sme predpredaj aj predaj vstupeniek, koordinovanie parkovania a k dispozícii bude aj kyvadlová doprava. Sme radi, že naša ZOO ponúkne ďalšie zmysluplné podujatie a veríme že v nedeľu 6. septembra zavíta do ZOO opäť množstvo návštevníkov“, uviedla Eva Malešová z košickej ZOO.

Naša agentúra vlastní niekoľko maskotov a reakcie detí na ich účasť na podujatiach nás inšpirovala k realizácii Veľkého festivalu maskotov. Deti jednoducho maskotov milujú, radi sa s nimi fotia, túlia sa k nim. Podujatím chceme vyplniť program rodinám s deťmi a zároveň pomôcť košickej ZOO, s ktorou veľmi intenzívne spolupracujeme.“ prezradil Róbert Schwarcz z usporiadateľskej agentúry Tramtaria Slovakia, s.r.o.

Záštitu nad podujatím prevzala viceprimátorka Mesta Košice Renáta Lenártová.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk