magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Narodeninové Košice:Dnes prinášajú lahôdku pre "depechákov"
@ Kultúra -> Koncerty      Oct 28 2015 - 14:47 GMT

Denník košice:dnes oslávi svoje prvé narodeniny vo veľkom štýle. Všetko najlepšie mu príde zapriať svetoznáma hviezda zo skupiny Depeche Mode Andy Fletcher.

Andy je spoluzakladateľ legendárnej skupiny Depeche Mode, kde pôsobí dodnes. Okrem toho vystupuje aj sám ako DJ. V rámci novej koncertnej šnúry sa 4. novembra predstaví aj v košickej Tabačke na narodeninovej párty nášho denníka.

„Ako DJ hrávam v mestách, kde  Depeche Mode zvyčajne nevystupujeme,“ povedal Fletcher aj na margo koncertu v Košiciach.

„Párty so svetovou hviezdou je darčekom pre našich čitateľov k prvým narodeninám košice:dnes,“ povedal generálny riaditeľ Lukáš Hraňo.

Podľa šéfa Tabačky Petra Radkoffa nebolo jednoduché prilákať do Košíc takúto hviezdu: „Aj napriek tomu, že ide o hviezdu, špeciálne požiadavky nemal.“

Hity v tanečnej úprave

Andy hrá na svojich koncertoch ako DJ upravené skladby od Depeche Mode, ale aj iných interpretov. Známe hity tak zahrá tanečnejšie. V Tabačke zaznejú okrem svetových hitov aj novinky, ktoré si pripravil.

Párty je pre verejnosť bezplatná. Avšak len do kapacity priestoru v Tabačke – 500 osôb. Návštevníci dostanú zdarma aj štýlový košický welcome drink. Akcia sa začína o 20. h. Ak chcete vyhrať jeden z dvadsiatich garantovaných vstupov, zapojte sa do súťaže na facebookovom profile košice:dnes.

 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk