magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 11. do 17. apríla 2016 / Peter Mišík
@ Horoskopy      Apr 11 2016 - 06:28 GMT


Slnko je v znamení Barana a je v konjunkcii s Uránom v Baranovi a v kvadráte s Plutom v Kozorožcovi a v trigone so Saturnom a Marsom v Strelcovi. Saturn a Mars sú v konjunkcii. Merkur v Býkovi je v trigone s Jupiterom v Panne a Venuša v Baranovi je v trigone s Marsom, Neptún v Rybách je v sextile s  Merkúrom, Jupiter je v trigone s Plutom. Mesiac pribúda a prvú štvrť dosahuje vo štvrtok. Konštelácia vytvára výbušnú atmosféru.

Pondelok: Mesiac je v Blížencoch a je v kvadráte s Neptúnom a Jupiterom a v opozícii so Saturnom a Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ruky ramená a plecia a pľúca. Nervy sú tiež oslabené. Vyhýbame sa stresovým situáciám.

Utorok: Mesiac o 10.06 hod. vstupuje do znamenia Raka a je v kvadráte s Venušou. Vládca Raka je Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle, vplýva na rodinnú súdržnosť a citlivosť. Pozor si dávame na meškanie na schôdzky.

Streda: Mesiac je v kvadráte s Venušou, v sextile s Merkúrom a Jupiterom a v opozícii s Plutom. Po zdravotnej stránke sú ohrozené orgány v hornej časti brucha. Metabolizmus je oslabený. Vyhýbame sa operáciám žalúdka.

Štvrtok: Mesiac je v nove o 15.53 hod. v znamení Leva a je v kvadráte so Slnkom a Uránom. Vládca Leva je Slnko, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na hrdosť, pýchu i smelosť. Podporuje organizovanie a riadenie.

Piatok: Mesiac je v trigone s Venušou, Saturnom a Marsom. Dávame si pozor na srdce a krvné tepny. Harmonická konštelácia praje láske, športu a vzťahom so staršími príbuznými. Darí sa aj v automobilovom priemysle.

Sobota: Mesiac je o 1.23 hod. v znamení Panny a je v trigone so Slnkom, Uránom a Saturnom. Vládca Panny je Merkúr, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na rozum, špekulácie, oblasť služieb a pomoci.

Nedeľa: Mesiac je v trigone so Slnkom, v opozícii s Neptúnom a v kvadráte s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na hrubé a tenké črevo, dbáme na pravidelnú stolicu a dávame si pozor na nehody a úrazy.Kontakt: 055/ 62 517 10

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606