magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

UPJŠ pripravuje Univerzitu tretieho veku
@ Aktuálne -> Školstvo      May 11 2016 - 09:00 GMT

UPJŠ v Košiciach pripravuje Univerzitu tretieho veku (U3V), ktorá je určená pre účastníkov, ktorí dovàšili vek minimálne 50 rokov a dosiahli minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou.

Od septembra 2016 začne 1. všeobecný ročník, v ktorom bude 1 až 2 prednášky z každého študijného programu, aby si frekventanti mohli urobiť predstavu, o čom jednotlivé študijné programy budú a aby sa vedeli ľahšie rozhodnúť, na čo sa chcú „špecializovať“. V rámci U3V sú pripravované študijné programy ako Právo, Medicína, Rastliny v životnom prostredí, Prírodné vedy, Digitálne technológie v každodennom živote, Psychológia a Anglický jazyk.

V septembri taktiež otvoríme 2.ročník študijných programov: Právo, Medicína a Rastliny v životnom prostredí (okrem iného zameraný na záhradnú architektúru). Ide o študijné programy, ktoré v Košiciach nik iný neponúka.

Prihlášky bude UPJŠ v Košiciach prijímať do konca augusta 2016. Zápisy do 1. a 2. ročníka budú prebiehať v prvom septembrovom týždni. Výučba U3V začne v polovici septembra. Informácie a prihlášky budú zverejnené 16. mája 2016 na webovej stránke u3v.upjs.sk.

Mgr. Mária Hrehová, PhD.

Tlačový referent a hovorca UPJŠ v Košiciach

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk