magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

ČERPACIA STANICA KDE MÔŽNO PLATI MOBILOM ZA UMYTIE AUTA
@ Aktuálne -> Doprava      Mar 29 2018 - 13:52 GMT

Po uvedení inovatívneho spôsobu platby za palivo, ktorý využíva mobilný telefón, prichádzajú spoločnosti Shell a Mastercard s ďalšou novinkou. V Košiciach na Prešovskej ceste ako na prvej čerpacej stanici Shell na Slovensku, nasledovanej stanicou, v Bratislave na Popradskej ulici, môžu zákazníci platiť prostredníctvom digitálnej peňaženky MasterpassTM by Mastercard® aj za umytie auta.

Spoločnosť Shell pokračuje v rozširovaní ponuky moderných technológií pre slovenských vodičov.Tí dnes môžu priamo z auta zaplatiť prostredníctvom digitálnej peňaženky MasterpassTM by Mastercard® v smartfóne alebo tablete aj za autoumyváreň. Nová služba dopåňa inovatívnu platbu za palivá priamo pri výdajnom stojane, ktorá je od mája 2017 dostupná na väčšine čerpacích staníc Shell.

Pri využití tejto rýchlej a pohodlnej formy úhrady vodič z auta iba naskenuje QR kód umiestnený pri vjazde do autoumyvárne a v aplikácii si vyberie umývací program. Hneď po zaplatení dostane vygenerovaný kód, ktorý následne zadá na ovládacom paneli. Pre umytie auta tak zákazníci už nemusia viac navštíviť obchod čerpacej stanice, čo výrazne zjednoduší a zrýchli službu.

„Veľmi nás teší, že sa nám opäť podarilo doniesť slovenským zákazníkom technologickú inováciu, ktorá zrýchli a uľahčí naše služby. Veríme, že si možnosť platiť mobilom za umytie auta zákazníci obľúbia. V spolupráci so spoločnosťou Mastercard sa snažíme zvyšovať komfort pri návšteve našich čerpacích staníc a digitálna peňaženka MasterpassTM by Mastercard® v tomto ohľade ponúka bezpečné a technologicky pokročilé riešenie aj pri platbe za umývacie programy,“ komentuje novinku Ján Čapský, riaditeľ siete čerpacích staníc Shell na Slovensku a v Českej republike. „Sme veľmi radi, že sme v spolupráci so spoločnosťou Shell mohli rozšíriť využitie našej digitálnej peňaženky MasterpassTM by Mastercard® o ďalšiu veľmi zaujímavú službu. Užívatelia služby MasterpassTM môžu na čerpacích staniciach Shell pohodlne a rýchle platiť nie len za palivo, ale priamo z auta aj za autoumyváreň,“ hovorí Richard Walitza, viceprezident pre mobilné platby a inovácie Mastercard v Česku, na Slovensku a v Rakúsku.

SHELL Slovakia, s. r. o.

Einsteinova 23

851 01 Bratislava

http://www.shell.sk

 

Jednoduché a komfortné používanie Aplikáciu je možné stiahnuť ako štandardnú aplikáciu s názvom Masterpass AT, CZ, SK na Google Play pre zariadenia s operačným systémom Android alebo v App Store pre zariadenia s iOS. Potom stačí niekoľko jednoduchých krokov pre nastavenie aplikácie a službu bude možné použiť na väčšine čerpacích staníc Shell na Slovensku a tiež u viac ako dvoch tisíc slovenských obchodníkov, v rámci stoviek tisíc internetových obchodov a u šiestich miliónov obchodníkov, umožňujúcich bezkontaktné platby po celom svete.

 

Nastavenie aplikácie Masterpass pre platby za palivo a služby autoumyvárne na čerpacích staniciach Shell:

1. Najprv je potrebné zaregistrovať platobnú kartu, prípadne vernostnú kartu Shell ClubSmart,

aby sa pri transakciách načítali vernostné body.

2. Potom uskutočnite overovaciu transakciu v hodnote 5 centov.

3. Nakoniec v „Nastaveniach“ aplikácie aktivujte položku „Platba na čerpacích staniciach“.

Postup platby za autoumyváreň Shell:

1. Priamo z auta naskenujte QR kód umiestnený pred vjazdom do autoumyvárne.

2. V aplikácii zvoľte vybraný typ umývacieho programu.

3. Vojdite dovnútra autoumyvárne, vystúpte z auta a následne vyjdite von z automyvárne.

4. Do ovládacieho panelu autoumyvárne umiestneného pri vjazde zadajte unikátny kód, ktorý

sa vygeneruje po schválení transakcie. Platbu môžete následne skontrolovať na elektronickej účtenke v mobile či na tablete.

5. Pri celom umývacom cykle čakajte pri ovládacom paneli.

Poznámky:

1. Platba za autoumyváreň pomocou digitálnej peňaženky MasterpassTM by Mastercard®

je v tejto chvíli dostupná na 2 čerpacích staniciach Shell na Slovensku:

a. Shell Prešovská v Košiciach

b. Shell Popradská v Bratislave

2. Ako funguje mobilná platba za palivo pri výdajnom stojane si môžete pozrieť v inštruktážnom

videu tu.

SHELL Slovakia

Spoločnosť SHELL Slovakia, s.r.o. reprezentuje v Slovenskej republike záujmy materskej spoločnosti Royal Dutch Shell plc. Prevádzkuje rozsiahlu sieť čerpacích staníc po celom území Slovenska,a ponúka medzinárodné palivové karty Shell.Divízia Shell Aviation dodáva letecké palivo pre medzinárodné letisko v Bratislave a prostredníctvom divízie Shell Energy Europe ponúka dodávky zemného plynu na veľkoobchodnom trhu. Viac informácií ponúka www.shell.sk

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk