magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Ako reštartovať systém: Diskusia
@ Aktuálne -> Politika      Apr 19 2018 - 10:42 GMT

Iniciatíva Nová generácia Vás pozýva na diskusiu Ako reštartovať systém, 19.4.2018 o 19:00 v kinosále Tabačky Kulturfabrik. Táto diskusia je jednou zo série piatich diskusií v piatich krajských mestách, Trnave, Banskej Bystrici, Prešove a Bratislave, ktorá nesie tento názov. Hlavnou témou diskusie budú udalosti uplynulých dvoch mesiacov, ktoré postavili celé Slovensko na nohy. Ukázali, že ľudia nie sú spokojní s momentálnym stavom v slovenskej politike a žiadajú zmenu. Situácia sa mení každým dňom a nálada v spoločnosti je napätá. Chceli by sme preto diskutovať o tom ako znova nakopnúť systém a vrátiť ľuďom vieru v tento štát. 

Za Košice naše pozvanie prijali: Rastislav Trnka ( predseda KSK), Jozef Lenč (politický analytik) a Karol Rohrer (zástupca kultúrnej obce za Tabačku Kulturfabrik).

Okruhy tém diskusie: 

  1. Slovensko po vražde novinára – Ako sa zmenila atmosféra spoločnosti. Ako vnímate momentálne nastavenie ľudí vo Vašom okolí.

  2. Slovenské politické špičky a politická zodpovednosť – ako vnímate vývoj udalostí po všetkých kauzách, ktoré sa začali objavovať po smrti Jána Kuciaka. Ako vnímate postoj vlády a premiéra.

  3. Ako pomôcť k zmene klímy na Slovensku -  Čo by momentálne najviac pomohlo aktuálnej situácií na Slovensku?

  4. Nová vláda = nová nádej pre Slovensko? -  Ako sa Slovensko vyrovná s novou vládou?

  5. Obnova dôvery v systém -  Ako vrátiť občanom vieru v systém ako taký? Kde sú najväčšie „čierne diery“ ?

Zdroj: RO SSN

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk