magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

VEDECKÁ KAVIAREŇ
@ Aktuálne -> Rôzne      Apr 23 2018 - 11:07 GMT

Streda 25. apríla 2018 o 18:00 hod.,V Kulturfabrik Tabačke bude – Vedecká kaviareň /streda 25. apríla o 18:00 hod /, na tému Pomáhajú rastlinné extrakty liečiť? To, či je efekt prírodných látok naozaj tak účinný ako si myslíme, alebo nás viac lieči naša viera v neho, príde širokej vedy chtivej verejnosti povedať vedec a vysokoškolský učiteľ Prof. MVDr. Štefan Faix, DrSc. z Ústavu fyziológie hospodárskych zvierat Centra biovied SAV v Košiciach, ktorý sa po celú vedeckú kariéru venuje štúdiu, analýze a hodnoteniu ich skutočného liečivého potenciálu.

Zodpovie na otázky, aký je ich skutočný liečebný efekt, či nevytvárame ich používaním chaos a nerovnováhu medzi živinami, esenciálnymi látkami v ich zložitej, no prirodzenej regulácii v organizme. Zamyslí sa nad tým, či pôsobí tá istá látka v organizme vždy rovnako, bez ohľadu na to, či je v izolovanej forme, alebo  je viazaná v prirodzenej forme spolu s inými prirodzenými zložkami.

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk