magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Obrazy z našej devätnástky
@ Kultúra -> Výtvarné umenie      Aug 10 2018 - 06:43 GMT

K ukončeniu výstavy XIX. – Umenie 19. storočia na východnom Slovensku sme pre rodiny s deťmi pripravili špeciálnu rozlúčku s výstavou –– komentovanú prehliadku s ilustrovaným sprievodcom Obrazy z našej devätnástky dňa 14.8. o 14:00 Východoslovenská galéria, A 22 S výkladom kurátora výstavy Miroslava Klebana a s pomocou lektorky Adriany Štetiarovej sa deti dozvedia zaujímavé informácie a vyplnia si sprievodcu kreatívnymi úlohami. 

Sprievodca výstavou Obrazy z našej devätnástky je skvelým prostredníkom medzi dieťaťom a vystavovanými dielami. Vďaka nemu budú deti venovať výstave oveľa väčšiu pozornosť. Nenútenou formou sa dozvedia niečo o krajinomaľbe, portrétoch a typoch zátiší. Obsahuje niekoľko kreatívnych úloh ako dokreslenie zátišia, tajomnej krajiny, alebo navrhnutia rodinného erbu, ktorý bude súčasťou portrétu rodinného príslušníka.

Na toto podujatie určené pre rodiny s deťmi je potrebné sa dopredu prihlásiť na adrese lendelova@vsg.sk alebo telefonicky na čísle +421 905 318 003 (do 13.8.2018). Nie je nutné si so sebou brať vlastné farbičky a pomôcky.

Cena: sprievodca Obrazy z našej devätnástky 4 € / dieťa. Vstup pre rodinu je zdarma, platí sa len sprievodca výstavou pre dieťa

Zdoj> RO SSN

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk