magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Nový formát glosatorsKE
@ Kultúra -> Podujatia      Mar 12 2019 - 16:32 GMT

Známi i menej známi, no vždy pozoruhodní Košičania glosujú dianie a zaujímavosti z Košíc ako aj z okolia, teda z celého vesmíru. Námet Milana Kolcuna sa bude každý mesiac realizovať v kine Úsmev.

Milan Kolcun: „Túto myšlienku nosím v hlave už vyše roka. Myslím, že po Potulkách mestom Košice či talkshow Bez šepkára vieme život v našom neopakovateľnom meste predstaviť aj formou glosovania. Ide o nastavenie sebareflexie prostredníctvom láskavého humoru, satiry i mystifikácie. Verím, že sa zabavíte, ono je to niekedy jediná možnosť, ako si uchovať duševné zdravie.“

Okrem glosovania pozoruhodných tém Milan Kolcun zakaždým predstaví publiku aj jedného inšpiratívneho hosťa, ktorý si zaglosuje s ostatnými.

Medzi glosátormi budú Košičania rôzneho veku, najrôznejších povolaní, ženy a muži. Určite si nájdete medzi nimi svojho obľúbenca. Hoci sú to v niektorých prípadoch aj mediálne menej známi ľudia, možnosť, že ide o budúce hviezdy košického hračkárskeho showbiznisu nie je vylúčená.

Najbližšie glosatorsKE v stredu 13. marca o 18:00 v kine Úsmev. 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk