magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 1. do 7. marca /Peter Mišík
@ Horoskopy      Mar 01 2021 - 09:05 GMT

Slnko je v Rybách spolu s Venušou a Neptúnom a sú v konjunkcii. Merkúr, Jupiter a Satrun sú vo Vodnárovi v konjunkcii. Urán v Býkovi je v kvadráte so Saturnom a Mars vstupuje do Blížencov vo štvrtok a je v trigone s Plutom v Kozorožcovi. Konštelácia pomáha pri riešení problémov. Mesiac je v poslednej štvrti v sobotu.


 


Pondelok: Mesiac je vo Váhach a je v trigone s Merkurom, Jupiterom a Saturnom. V zdravotnej oblasti si dávame pozor na obličky, chránime ich pred prechladnutím a pijeme dostatok tekutín. Prechádzame sa na čerstvom vzduchu.


 


Utorok: Mesiac je o 21.38 hod. v znamení Škorpióna a je v kvadráte s Plutom a v trigone s Merkúrom a Jupiterom. Vládca Škorpióna je Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle a vplývajúci na zvedavosť, žiarlivosť a pomstychtivosť.


 


Streda: Mesiac je v Škorpiónovi a je v kvadráte so Saturom, v trigone so Slnkom, Venušou a v opozícii s Uránom. V oblasti zdravia si dávame pozor na pohlavné orgán, močový mechúr a mimoriadne dbáme na hygienu.


 


Štvrtok: Mars vstupuje do Blížencov o 4.00 hod. Mesiac je v kvadráte s Merkúrom a Jupiterom, v trigone so Slnkom a Neptúnom a v opozícii s Marsom. Mesiac vstupuje o 32.43 hod. do znamenia Strelca kde je vládca Jupiter v ohnivom živle.


 


Piatok: Mesiac je v Strelcovi a je v kvadráte s Venušou, v opozícii s Marsom a v sextile s Neptúnom. Je vhodný čas pre zbieranie a odovzdávanie skúseností, pre učenie a zlepšovanie vzťahov ku ďalekej cudzine.


 


Sobota: Mesiac je v Strelcovi v poslednej štvrti o 2.29 hod. a v trigone so Slnkom a Neptúnom a v sextile s Merkúrom a Jupiterom. V zdravotnej oblasti si dávame pozor na stehná a bedrové kåby. Vyhýbame sa skokom a cvičíme jogu.


 


Nedeľa Mesiac je o 3.20 hod. v znamení Kozorožca a je v trigone s Uránom. Vládca Kozorožca je Saturn nachádzajúci sa v zemitom živle a vplývajúci na tvrdohlavosť, neústupčivosť, karierizmus, pracovitosť a pedantnosť.


 


Kontakt:055/ 62 517 10

0904 544 309
  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk