magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 15. do 21. februára / Peter Mišík
@ Horoskopy      Mar 15 2021 - 12:32 GMT

Slnko je v Rybách vo štvrtok a je v konjunkcii s Venušou vo Vodnárovi. Merkúr vo Vodnárovi je v konjunkcii s Jupiterom, Saturnom a Venušou vo Vodnárovi. Pluto je v Kozorožcovi, Neptún v Rybách je v sextile s Marsom v Býkovi a Urán v Býkovi je v kvadráte so Saturnom. Konštelácia Dáva nádej a zjemňuje udalosti. Mesiac je v prvej štvrti v piatok.


 


Pondelok: Mesiac je v Baranovi a je v sextile s Jupiterom, Saturnom a Venušou. V oblasti zdravia si dávame pozor na hlavu, obličaj, čelo a prehnanú tvrdohlavosť. Pomáhame si prírodnými produktmi a pobytom v prírode.


 


Utorok: Mesiac je v Baranovi a je v kvadráte s Plutom a v sextile so Slnkom. Doprajeme si relaxáciu a dôkladné uvoľnenie v kruhu priateľov a rodiny. Nereagujeme na stres a starosti. Trpezlivo vyčkávame.


 


Streda: Mesiac je o 4.12 hod. v znamení Býka a je v konjunkcii s Uránom a v kvadráte s Jupiterom, Saturnom a Merkúrom. Vládca Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle a vplývajúca na hmotné umenie a krásu.


 


Štvrtok: Slnko vstupuje do Rýb o 11.44 hod. a Mesiac je v Býkovi v sextile s Neptúnom, v konjunkcii s Marsom, v kvadráte s Venušou a Jupiterom a v trigone s Plutom. V zdravotnej sfére si dávame pozor na krk a hrdlo. 


 


Piatok: Mesiac je v prvej štvrti o 19.47 hod. a je v kvadráte so Slnkom, v konjunkcii s Marsom a v trigone so Saturnom a Plutom. Mesiac vstupuje o 17.04 hod. do znamenia Blížencov a ich vládca je Merkur nachádzajúci sa vo vzdušnom živle.


 


Sobota: Mesiac je v Blížencoch a je v trigone so Saturnom, Jupiterom a Merkurom. V zdravotnej sfére si dávame pozor na ramená a ruky a nervový systém s pľúcami. Pri striedaní tepla a chladu si dávame pozor na prechladenie.


 


Nedeľa: Mesiac je v Blížencoch a je v kvadráte s Neptúnom a v trigone so Slnkom, Venušou a Jupiterom. Konštelácia praje vzťahom, láske a zbližovaniu s osobami podobného zmýšľania a razenia.


 


Kontakt:055/ 62 517 10

0904 544 309
  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk