magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

JUBILEUM PETRA DVORSKÉHO OSLÁVIME V APRÍLI 2022
@ Kultúra -> Divadlo      Sep 30 2021 - 16:27 GMT
Vzhľadom na zhoršujúcu sa pandemickú situáciu a na základe dohody s maestrom Petrom Dvorským sa plánovaný Galakoncert pri príležitosti jeho životného jubilea odkladá na jar budúceho roka.
 
„Na celom svete som spieval pred vypredanými hľadiskami - preto si želám, aby sa koncert  uskutočnil pred plnou sálou nádhernej Historickej budovy Štátneho divadla. Veľmi sa teším do Košíc, aby som oslávil tento sviatok s rodinou a priateľmi,“ povedal v súvislosti s odložením osláv svojho jubilea Peter Dvorský.
 
Všetci v Štátnom divadle Košice, a veríme, že aj vy naši diváci, mu toto jeho želanie veľmi radi splníme a spolu s ním sa už tešíme na oslavy pred plným domom 9. apríla 2022. Zároveň máme dobrú správu aj pre tých, ktorí si už zakúpili vstupenky na nedeľu 10. októbra 2021, kedy sa mal koncert uskutočniť. Ostávajú v platnosti.
 
 Svjatoslav Dohovič
web editor a PR
 Štátne divadlo Košice
Zdroj: RO SSN
 
  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk