magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 18. do 24. októbra /Peter Mišík
@ Horoskopy      Oct 11 2021 - 09:44 GMT

 


Slnko je vstupuje do Škorpióna v sobotu a je v konjunkcii s Marsom vo Váhach, v kvadrate s Plutom v Kozorožcovi a v trigone s Jupiterom vo Vodnárovi. Merkúr vo Váhach je v trigone s Jupiterom a v sextile s Venušou v Strelcovi. Neptún je v Rybách a Urán v Býkovi. Konštelácia podporuje turistiku a fyzický pohyb. Mesiac je v splne v stredu.


 


Pondelok: Mesiac je o 12.04 hod. v znamení Barana. Tam je vládca Mars a Pluto a nachádzajú sa v ohnivom živle a vplývajú na smelosť, prirodzenosť, otvorenosť, nebojácnosť a schopnosť začať nové a nevyskúšané aktivity.


 


Utorok: Mesiac je v Baranovi a je v trigone s Venušou a v opozícii so Slnkom a Marsom. V zdravotnej oblasti si dávame pozor na hlavu, obličaj, čelo a žalúdok. Pobyt v divokej prírode pôsobí na telo a dušu liečivo.


 


Streda: Mesiac je v Splne o 16.57 hod. a je v opozícii so Slnkom a Marsom a v kvadrate s Plutom. Mesiac o 21.59 hod. vstupuje do Býka a tam je vládca Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle a vplývajúca na hmotné umenie a krásu.


 


Štvrtok: Mesiac je v Býkovi a je v kvadráte so Saturnom, v opozícii so Slnkom a Marsom a v konjunkcii s Uránom. V zdravotnej sfére si dávame pozor na nosohltan, krčnú chrbticu, hrdlo, štítnu žľazu a prechladnutie.


 


Piatok: Mesiac je v Býkovi a je v kvadrate s Jupiterom a v trigone s Plutom. Konštelácia varuje pred míňaním peňazí a doporučuje nechať plynúť udalosti prirodzene a nezasahovať do osudu. Vyššia moc je nad vami.


 


Sobota: Slnko vstupuje do Škorpióna o 6.51 hod. a Mesiac vstupuje do Blížencov o 9.57 hod. a je v trigone so Saturnom a Merkúrom. Vládca Blížencov je Merkur nachádzajúci sa vo vzdušnom živle čo prináša prispôsobivosť, cestovanie a zmeny. 


 


Nedeľa: Mesiac je v Blížencoch a je v trigone so Saturnom, Merkúrom a Jupiterom a v kvadráte s Neptúnom. V zdravotnej oblasti si dávame pozor na pľúca, priedušky, ramená ,ruky a nervový systém.


 


Kontakt:055/ 62 517 10


0904 544 309


 
  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk