magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Horoskop od 29. novembra do 5. decembra / Peter Mišík
@ Horoskopy      Nov 29 2021 - 10:43 GMT

Slnko je v Strelcovi a je v konjunkcii s Merkúrom v Strelcovi a s nimi je Saturn vo Vodnárovi v sextile. Mars je v Škorpiónovi v kvadráte s Jupiterom vo Vodnárovi, v trigone s Neptúnom v Rybách a v sextile s Venušou v Kozorožcovi. Pluto v Kozorožcovi je v konjunkcii s Venušou a Saturn je v kvadráte s Uránom v Býkovi. Konštelácia je dobrá pre podnikanie. Mesiac je v nove v sobotu.


 


Pondelok:Mesiac je o 9.55 hod v znamení Váh a je v sextile so Slnkom a Merkúrom a v trigone s Plutom a Saturnom. Vládca Váh je Venuša nachádzajúca sa vo vzdušnom živle a vplýva na kultúru, spev, poéziu, výrečnosť apod.


 


Utorok:Mesiac je vo Váhach v trigone so Saturnom a po zdravotnej stránke si dávame pozor na obličky a driekovú časť chrbtice. Pitie vody zlepšuje zdravie ale treba užívať všetkého s mierou. Cvičte cviky na chrbticu.


 


Streda:Mesiac je v Škorpiónovi o 12.56 hod. a je v kvadráte s Plutom a Venušou a v trigone s Jupiterom. Vládca Škorpióna je Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle, čo prináša citlivosť, zmyselnosť a schopnosť vidieť skryté veci. 


 


Štvrtok:Mesiac je v Škorpiónovi a je v konjunkcii s Marsom, v kvadráte so Saturnom, v trigone s Neptúnom a v opozícii s Uránom. V zdravotnej oblasti si dávame pozor na močový mechúr, prechladenie a pohlavné orgány.


 


Piatok:Mesiac je o 13.13 hod. v znamení Strelca a je v konjunkcii s Marsom, v trigone s Neptúnom a v sextile s Plutom a Venušou. Vládca Strelca je Jupiter nachádzajúci sa v ohnivom živle a vplývajúci na odovzdávanie a zbieranie skúseností.


 


Sobota:Mesiac je v nove o 8.43 hod. a je v konjunkcii so Slnkom a Merkúrom a v sextile so Saturnom. V zdravotnej oblasti si dávame pozor na bedrové kåby a stehná. Doprajeme si masáž a vodoliečbu. Pobyt v prírode lieči.


 


Nedeľa: Mesiac je o 12.31 hod. v znamení Kozorožca a je v sextile s Jupiterom. Vládca Kozorožca je Saturn nachádzajúci sa v zemitom živle a vplývajúci na tvrdohlavosť, karierizmus, pracovitosť, vytrvalosť a chladnokrvnosť.


 


Kontakt:055/ 62 517 10


0904 544 309


 
  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk