magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 24. do 30. januára /Peter Mišík
@ Horoskopy      Jan 17 2022 - 21:13 GMT

Slnko je vo Vodnárovi a je v konjunkcii s Merkúrom, ktorý v stredu vstupuje do Kozorožca a Saturnom tiež vo Vodnárovi a v kvadráte s Uránom v Býkovi. Venuša je v Kozorožcovi a je v trigone s Uránom. Mars vstupuje do Kozorožca v pondelok, Jupiter a Neptún sú v Rybách. Konštelácia ohrozuje unáhlenosťou a konfliktami. Mesiac je v poslednej štvrti v utorok.
 

Pondelok: Mars vstupuje do Kozorožca o 14.00 hod. a Mesiac je vo Váhach v trigone so Saturnom. Pre zlepšenie fyzickej kondície ako dopravný prostriedok používajte nohy. Robte dlhé prechádzky a turistiku v prírode.
 

Utorok: Mesiac je v poslednej štvrti o 14.41 hod. a je v kvadráte so Slnkom, Merkúrom a Plutom a v trigone s Jupiterom, v sextile s Marsom a v opozícii s Uránom. Mesiac o 4.57 hod. vstupuje do znamenia Škorpióna. Tam je vládca Mars.
 

Streda: Merkúr vstupuje do Kozorožca o 4.00 hod. a je v trigone s Neptúnom, v opozícii s Uránom a v kvadráte so Saturnom. V zdravotnej oblasti si dávame pozor na pohlavné orgány a močový mechúr. 
 

Štvrtok: Mesiac je o 8.35 hod. v znamení Strelca a je v sextile so Slnkom, Merkúrom a Plutom a v kvadrate s Jupiterom. Vládca Strelca je Jupiter nachádzajúci sa v ohnivom živle a vplývajúci na cestovanie, cudzinu, a odovzdávanie skúseností.
 

Piatok: Mesiac je v Strelcovi a je v kvadráte s Neptúnom a v sextile so Saturnom. V zdravotnej oblasti si dávame pozor na bedrové kĺby a stehná. Doprajeme si vodoliečbu, masáže a pobyt v divokej prírode.
 

Sobota: Mesiac je o 10.09 hod. v znamení Kozorožca a je v konjunkcii s Marsom a v sextile s Jupiterom. Vládca Kozorožca je Saturn nachádzajúci sa v zemitom živle a vplývajúci na tvrdohlavosť, chladnokrvnosť a pracovitosť. 
 

Nedeľa: Mesiac je v Kozorožcovi a je v konjunkcii s Venušou a v trigone s Uránom. V zdravotnej sfére si dávame pozor na pokožku pred poškodením zimou alebo nadmerným teplom. Ohrozené sú kosti zlomeninami.
 

Kontakt:055/ 62 517 10
0904 544 309

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk