magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Týždenný horoskop od 14. do 20. februára/Peter Mišík
@ Horoskopy      Feb 14 2022 - 10:23 GMT

Slnko vstupuje do Rýb v piatok a je v konjunkcii so Saturnom. V Kozorožcovi je Merkúr v konjunkcii s Plutom a Venuša v konjunkcii s Marsom a s nimi je v trigone Urán v Býkovi. V Rybách je Jupiter a Neptún. Konštelácia dáva sebaobetovanie. Mesiac je v splne v stredu.
 

Pondelok: Mesiac je o 12.17 hod. v znamení Leva a je v opozícii s Plutom a Merkúrom. Vládca Leva je Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle a vplývajúce na schopnosť riadiť, rozkazovať a organizovať. Hrdosť až pýcha tiež patrí ku Levom.
 

Utorok: Mesiac je v Levovi a je v opozícii so Saturnom a Slnkom a v kvadráte s Uránom. V zdravotnej oblasti si dávame pozor na srdce, cievy, tepna a krvný tlak. Vyhýbame sa adrenalínovým športom a ťažkej fyzickej námahe.
 

Streda: Mesiac je v splne o 17.57 hod. a o 21.43 hod. vstupuje do Panny. Mesiac je v opozícii so Slnkom a Saturnom. Nezačíname nič nové robiť. Vládca Panny je Merkúr nachádzajúci s v zemitom živle a vplývajúci a oblasť služieb.
 

Štvrtok: Mesiac je v Panne a je v opozícii s Jupiterom a Slnkom a v trigone s Uránom, Marsom a Venušou. V zdravotnej oblasti si dávame pozor na brušné orgány nachádzajúce sa pod žalúdkom. Neprejedáme sa.
 

Piatok: Slnko vstupuje do Rýb o 17.43 hod. a Mesiac je v Panne v trigone s Marsom, Venušou a Plutom a v opozícii s Neptúnom. Konštelácia prináša úspech v láske, nákupoch v spoločenských stykoch a zjemňuje aktivity.
Sobota: Mesiac je o 4.51 hod. v znamení Váh a je v trigone s Merkúrom a Plutom. Vládca Váh je Venuša nachádzajúca sa vo vzdušnom živle a vplýva na nehmotné umenie, poézia, pieseň, hudba, výrečnosť a kultúrna činnosť.
 

Nedeľa: Mesiac je vo Váhach a je v trigone so Saturnom a v kvadráte s Venušou a Marsom. V zdravotnej oblasti si dávame pozor na obličky a preto pijeme dostatok tekutín. Z jogy cvičíme predklonove polohu kliešte.    
 

Kontakt:055/ 62 517 10
0904 544 309
 

  |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk