magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Lístky na LUCIE rýchlo miznú
@ Kultúra -> Oznamy      Apr 24 2003 - 09:02 GMT
(Umelecká agentúra GreArt – tlačová správa) -- Máte v sebe prebytok energie a túžite ju „vybiť“ spoločensky únosným spôsobom a nekonečne fantasticky sa zabaviť? Chcete zažiť kolektívny „mega-ošiaľ“ vykričať si hlasivky, splynúť anonymne s davom a odreagovať sa od každodenného stereotypu?
V tom prípade už určite máte vo vrecku lístok na megakoncert skupiny LUCIE.
A aj keď patríte skôr ku decentnejším typom, máte jedinečnú príležitosť vidieť a najmä počuť jednu z najlepších českých skupín naživo, prípadne odhodiť zväzujúce konvencie a poriadne sa zabaviť.

David Koller, Robert Kodym, Petr Chovanec, Tomáš Marek a Tomáš Vartecký sa chystajú v rámci fanúšikmi dlhoočakávaného turné „Dobrá kočzka která nemlsá“, osláviť 15. výročie kapely vo veľkom štýle.

14.mája o 19:30hod. vypukne v Amfiteátri koncert, ktorý bude sviatkom pre milovníkov kvalitnej hudobnej produkcie. Dvojnásobní víťazi českého slávika nastúpia na scénu po predkapelách Support Lesbiens a Le Payaco a predvedú dvojhodinovú show, kde okrem pesničiek z nového albumu odznejú aj najväčšie hity. Melódie piesní „Šrouby do hlavy“, „Medvídek“, „Daniela“, Černí andělé“, či „Zkamenělí dítě“, si ešte pekných pár dní po očakávanej májovej strede bude spievať takmer každý hudbou žijúci Košičan.

Vďaka špičkovej aparatúre – momentálne najlepšiemu zvukovému systému MAYER SOUND a svojím rozsahom doposiaľ nepoužitej mohutnej batérii „inteligentných a pohyblivých“ svetiel na najväčšej možnej konštrukcii, dosiahne koncert nepochybne špičkovú zahraničnú úroveň ( to naznačuje aj samotná skutočnosť, že stavba scény zaberie 60-tim ľuďom 3 dni a kompletnú techniku prepravuje 6 kamiónov ).

Ak teda ešte náhodou nevlastníte vstupenku a odkladáte jej kúpu na neskôr, pozor, aby ste neostali sklamaní. V týchto dňoch sú lístky k dispozícii na predajných miestach: priamo u organizátora v GreArt Production s.r.o. na Bielej 3, tel.:623-25-68, v MIC ND Dargov, v ICMK na Hlavnej 59, v CK VSŽ Ferrotour ( vstupný areál U.S.Steel-u, pobočka na Alžbetinej 41 ) a v regionálnych pobočkách CK Satur Travel.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk