magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Hrajte o lístky na URIAH HEEP !!!
@ Kultúra -> Oznamy      Feb 09 2004 - 12:19 GMT
Je už všeobecne známe, že 22. februára Košice navštívi britská legenda Uriah Heep. Umelecká agentúra GreArt po koncerte Nazareth teda do Košíc opäť pritiahla hudobníkov svetového mena a ich rocková show bude, verme, skvelým zážitkom.

Na tejto stránke sme uverejnili aj spoločnú súťaž umeleckej agentúry GreArt a www.cassovia.sk. Dňa 19. 2. sme z množstva e-mailov urobili žrebovanie a šťystie sa usmialo na Adrianu Durkáčovú. Keď sme jej zavolali, prejavila veľkú radosť, ako povedala, najmä kvôli manželovi, s ktorým sa na tento koncert beztak chystali.

Pripravujeme súťaže o vstupenky aj na ďalšie podujatia. Kto nevyhral, bude mať opäť šancu skúsiť šaťstie nabudúce.

Slavomír Szabó, Cassovia.sk

Pre istotu opätovne prinášame informácie o spomínanom podujatí:

(GreArt – tlačová správa) -- Po Nazarethovom ošiali, ktorý zachvátil Košice na sklonku minulého roka, chystá Agentúra GreArt pre fanúšikov ďalšiu rockovú lahôdku. Už o mesiac, presnejšie 22. Februára odpália svoju show na jedinom koncerte na Slovensku „páni umelci“ – členovia skupiny Uriah Heep.

Svetoznáma pätica v zložení Bernie Shaw, Mick Box, Lee Kerslake, Trevor Bolder a Phil Lanzon, zoskupená v kapele s menom, ktoré rokmi získalo cveng, nemala vždy „na ružiach ustlané“. Ako to už v živote býva, aj členovia Uriah Heep boli raz hore, raz dole, zažili úspech i pád, no predsa neľutujú ani sekundu zo svojej dlhoročnej kariéry.

História skupiny sa začala písať v decembri r. 1969, kedy sa päť mládencov – Ken Hensley, Mick Box, Paul Newton, David Byron a Alex Napier – rozhodlo porušiť hudobné konvencie, šablónovitú úzkoprsosť a vydali sa na neľahkú cestu zdolávania nových vrcholov a objavovania neznámych teritórií vo svete hudby. Ich príbeh nie je len príbehom rockovej skupiny, ktorá predala milióny hudobných nosičov, je to príbeh nezlomného úsilia, obrovskej viery vo vlastné schopnosti, tragédie a triumfu, porážky a obrovského úspechu.

Hity ako „Gypsy“, „Bird of Pray“, „Easy Livin´“, „Lady in Black“, „The Magician´s Birthday“, či „Love Machine“ spôsobujú fanúšikom kolapsové stavy už len pri úvodných melódiách.

Hlavný rozdiel medzi kapelou Uriah Heep a ostatnými rockovými legendami je prostý a zreteľne viditeľný. Kým iné porovnateľné skupiny žijú a ťažia zo svojej slávy, zarábajú na niekdajších najväčších hitoch, Uriah Heep sa neustále snaží napredovať, prekračovať svoj tieň, hľadať nové výzvy, vidieť za horizont a experimentovať s novými a novými nápadmi.

Je teda jasné, že neide o suchopárnych postarších vyžitých hudobníkov, ale o umelcov, ktorí ešte vždy majú čo povedať a čím prekvapiť.

V starej športovej hale Pri Jazdiarni č.1, sa rozpúta rockové peklo, ktoré nenechá chladnými ani tých najupätejších. Rockovú legendu uvedie skupina Brouci ( prezentuje sa interpretovaním Beatles ).

Nenechajte si ujsť jedinečný koncert, ktorý bude pre nadšencov dobrej hudby sviatkom.

Vstupenky v hodnote 450.-Sk ( státie ) a 600.-Sk ( sedenie ), si môžete zakúpiť priamo u organizátora v Agentúre GreArt na Bielej 3, tel.:623-25-68, v MIC ND Dargov, v ICMK na Hlavnej 59, v CK Ferrotour, či v CK Satur.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk