magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Dan Bárta & Illustratosphere v už v piatok v Jumbo Centre
@ Kultúra -> Koncerty      Mar 01 2004 - 07:43 GMT
Agentúra MARK MEDIA má nos na kvalitných českých umelcov. Po minuloročnom takmer štvorhodinovom maratóne Monkey Business (5 nominácií Anděl 2003) a absolútnom úspechu vianočného koncertu českej slávice Lucie Bílé (3 nominácie Anděl 2003) zavíta na východ Slovenska nestor českej pop music Dan Bárta, ktorý si 20.marca na udeľovaní cien českej hudobnej akadémie môže odniesť až tri sošky Anděl 2003.

Dan Bárta počas ostatných rokov dokázal, že svojím sa umeleckým poňatím textu a hudby nachádza v pásme geniality. Po úspešných projektoch so skupinami Alice, J.A.R a s Darou Rollins nenechal na seba dlho čakať ani druhý sólový album koncertného telesa Illustratosphere. V zložení Filip Jelínek, Jaroslav Friedl, Stanislav Mácha, Robert Balzar a Jiøí Slavíček predstaví v Košiciach aktuálny album Entropicture, ktorý sa v Čechách stal za dva týždne zlatým. Chýbať nebudú ani známe skladby z prvej platne Illustratosphere a pripravených je aj niekoľko bonusových lahôdok.

Koncert Dana Bártu v košickom Jumbo Centre v piatok 5.marca 2004 od 19.00 otvorí predkapedla Groovin´heads. Pre hudobných fajnšmekrov a fanúšikov je pripravené originálne koncertné prevedenie podporené novým svetelným a zvukovým parkom L Acoustics a vizuálne obohatené širokouhlou projekciou.

Tlačová správa
(01.03.2004)   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk