magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

FRANCÚZSKY VÍKEND
@ Aktuálne -> Rekreačné zóny      May 20 2004 - 12:22 GMT
Francúzska aliancia je nezisková organizácia, ktorá si dáva za cieľ rozvoj a šírenie francúzskeho jazyka a kultúry na celom svete. V rámci svojich početných aktivít organizuje aj „francúzske víkendy“, na ktorých sa môžete zdokonaliť vo francúzštine a zabaviť sa. Práve takýto víkend môžete absolvovať aj počas najbližších voľných dní.

Kedy? 22.-23. máj 2004

Kde? Remetské Hámre, Penzión Kaštielik

Tradičný francúzsky víkend sa tento krát prenesie na východ – ku Morskému oku do pohoria Vihorlat. Miesto sa mení, princíp zostáva ten istý: pohoda a zábava vo francúzskom duchu. V rámci víkendu sa bude konať i tak dlho očakávaný pátrací večierok. Cena: 290,- Sk (ubytovanie, strava) + doprava.

Prihlásiť sa môžete vo Francúzskej aliancii na Jesenského 26, tel./fax: 055/ 62 571 59.

Členom Francúzskej aliancie sa môže stať nielen návštevník a absolvent jej jazykových kurzov, ale každý záujemca o francúzsky jazyk a kultúru.

sl   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk