magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Súťažte o vstupenky!

V najbližších dňoch Košice navštívia „Zlatí chlapci“ i Miroslav Donutil
@ Kultúra -> Podujatia      Mar 02 2005 - 08:42 GMT

Umelecká agentúra GreArt pripravila na nasledujúce dni niekoľko kultúrnych lahôdok. Už 14. marca sa v Košiciach predstaví herecké trio L. Haverl, M. Zednikovič a M. apák v divadelnej komédii Neila Simona Zlatí chlapci. Agentúra GreArt nám na toto predstavenie ponúkla 10 vstupeniek do súťaže. Pri trochu šťastia môžu byť vaše. Stačí, ak do 10. 3. 2005 pošlete e-mail na adresu sivo@cassovia.sk. V predmete e-mailu uveďte: Zlatí chlapci. Do e-mailu napíšte LEN svoje meno a telefónne číslo na mobil. Piati vyžrebovaní získajú po dve vstupenky. Výhercom sa ozveme telefonicky.

Stáva sa, že niekto pošle aj 50 e-mailov z rovnakej adresy. Takéto e-maily budú vymazané. K e-mailom nepridávajte žiaden attachment. E-maily s prílohami budú taktiež vymazané.

Agentúra GreArt pripravila aj vystúpenie populárneho českého herca Miroslava Donutila, ktorý sa 10. marca predstaví v kine Družba. Košice navštívi so svojim autorským prgramom Cestou necestou.

V nižšie uvedených článkoch nájdete informácie o oboch predstaveniach.

-sl-

Nedajte si ujsť herecký koncert L. Haverla, M. Zednikoviča a M. apáka


(Umelecká agentúra GreArt - tlačová správa) –
Vynikajúca komédia Neila Simona Zlatí chlapci, vzdávajúca hold divadlu a hercom komédie sa svojho času s obrovským úspechom hrala na Malej scéne SND v Bratislave s exeletným výkonom dnes už nebohého Martina Gregora.

Jedná sa o príbeh mladého divadelného agenta pokúšajúceho sa dať dokopy svojho starého strýka – bývalú hviezdu vaudevillu so svojím dlhoročným hereckým partnerom , pre spoločné vystúpenie v televízii. Hoci počas svojej aktívnej kariéry sa stali legendami, obaja starci už vyše 12 rokova spolu neprehovorili. Pred ich návratom na scénu teda zostáva mnoho nedoriešených otázok. Vášne sa stupňujú do hádok až hrozí tragické vyvrcholenie.

Hra je okorenená množstvom vtipných narážok a scén, ktoré umocňujú nostalgickú atmosféru. Pod réžijným vedením skúseného Vladimíra Strniska sa hra stala hereckým koncertom jedného z nestorov slovenského divadelníctva Leopolda Haverla, ktorému sekundujú nemenej slávni kolegovia Marián Zednikovič a Marek apák.

Túto špičkovú inscenáciu s hviezdnym hereckým obsadením si môžete pozrieť 14. marca o 19.00 hodine v SOU Dopravnom, na Moldavskej ceste 2 v Košiciach. Vstupenky si môžete zakúpiť v pokladni kina Družba hodinu pred premietaním , v Agentúre GreArt Biela 3 t.č.6232568, a v MIC ND Dargov .

Príďte sa pobaviť a zasmiať s Miroslavom Donutilom


(Umelecká agentúra GreArt - tlačová správa) –
Po dlhšom čase na Východ Slovenska znova zavíta jedna z najväčších českých hereckých hviezd – Miroslav Donutil. Tentoraz sa predstaví v autorskom programe „Cestou necestou“, v ktorom bude divákov zabávať svojimi, neopakovateľne reprodukovanými historkami a zážitkami.

Každého kto na túto jedinečnú One man show príde čaká 90 minút skvelej zábavy a predovšetkým v dnešnej dobe tak prepotrebného smiechu.

Vystúpenie M. Donutila ktoré absolvoval pred svojimi obdivovateľmi v Čechách a na Slovensku už takmer 1000 krát si tentokrát budú môcť v čase od 7. do 11. marca pozrieť diváci v Bardejove, Michalovciach, Prešove, Košiciach a Spišskej Novej Vsi.

Košické predstavenie sa uskutoční dňa 10. marca o 19.00 hodine v kine DRUŽBA. Vstupenky na vystúpenie , ktoré Agentúra GreArt pripravila ako darček všetkým ženám a dievčatám pri príležitosti, neoficiálneho MDŽ, dostať v kine DRUŽBA hodinu pred premietaním, Agentúre GreArt na Bielej 3 a v MIC ND Dargov.

Po skvelej zábave ducha môžu návštevníci vystúpenia zájsť do Hostinca M. Donutila, sídliaceho v Country Pube Diera na Poštovej ulici, kde si môžu pochutiť na špecialitách Podhoeráckeho a Horáckeho knižatstva, ktorému šéfuje M. Donutil. Lístky z jeho vystúpenia tam totiž budú platiť ako 5% zľava z konzumného.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk