magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Pri hľadaní páchateľov vraždy v Košiciach nasadili maximum síla a prostriedkov
@ Aktuálne -> Rôzne      Apr 28 2005 - 08:16 GMT
Košice 28. apríla (TASR) - Zvýšený počet policajných hliadok, "kukláčov", ako aj policajtov v civile, zaregistrovali dnes obyvatelia Košíc.

Podľa krajskej policajnej hovorkyne Jany Demjanovičovej je to v dôsledku opatrení, ktoré prijalo Krajské riaditeľstvo PZ v súvislosti s tragickou udalosťou v sobotu minulý týždeň a s dnešným pohrebom zavraždeného Jozefa E.

Polícia v uplynulých dňoch, najmä od stredy večera, nasadila do ulíc maximálne množstvo policajtov i prostriedkov kvôli pátraniu po páchateľoch vraždy, ako aj z preventívnych dôvodov.

"Týmto chceme požiadať občanov i vodičov motorových vozidiel o trpezlivosť a pochopenie pri ich prípadnej kontrole, či cestnej obchádzke. Polícia robí opatrenia kvôli ochrane ich života, zdravia a majetku" - dodala hovorkyňa.

Na zbieranie informácií o páchateľoch zriadili špeciálnu telefónnu linku 09619 54444 a e-mailovú schránku anonym@minv.sk, na ktorých polícia zaručuje informátorom anonymitu a diskrétnosť.

Pri sobotňajšej večernej streľbe v Košiciach zavraždili neznámi páchatelia z kriminálneho podsvetia Košičana Jozefa E.. Zablúdené strely pripravili o život aj náhodného svedka udalosti Roman S. a jeho priateľka Anna R. skončila v nemocnici s prestrelenými nohami.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606