magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

MLADÁ EURÓPA MLADÝM
@ Aktuálne -> Rôzne      Apr 28 2005 - 08:48 GMT
(Občianske združenie MLADÁ EURÓPA – tlačová správa) -- Občianske združenie MLADÁ EURÓPA so sídlom v Košiciach organizuje vedomostnú súťaž o inštitúciách EÚ a Európskej ústavnej zmluve pre všetky stredné školy v Košiciach pod názvom MLADÁ EURÓPA MLADÝM v rámci Dní mesta Košice.

Vedomostná súťaž sa koná pod gesciou predsedu ústavného súdu prof. JUDr. Jána Mazáka PhD., primátora mesta Košice JUDr. Zdenka Trebuľu, prednostky Krajského školského úradu v Košiciach Mgr. Heleny Jeníkovej, vedúceho oddelenia školstva Magistrátu mesta Košice Ing. Štefana Kandráča a za sponzorskej pomoci Dexia banky Slovensko a.s., hlavnej pobočky v Košiciach.

Cieľom projektu je, aby sa mladí ľudia hravou formou oboznámili s fungovaním inštitúcii EÚ a s obsahom Európskej ústavnej zmluvy, ale hlavne, aby sa naučili spracovávať informácie prostredníctvom internetu a odbornej literatúry. Vedomostná súťaž sa uskutoční dňa 2. mája 2005 o 8:00. hod v malej zasadačke Magistrátu mesta Košice.

Prvých troch súťažiacich odmení Dexia banka Slovensko a.s. finančnou čiastkou 5000 Sk, 3000 Sk, 1000 Sk, ktorá bude uložená na ich vkladovom účte s výpovednou lehotou a okrem toho získajú všetci súťažiaci zaujímavé darčekové predmety.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606