magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Európske turné hviezd 2005, vyžrebovanie...
@ Kultúra -> Koncerty      May 02 2005 - 09:09 GMT
Už o tri dni (vo štvrtok 5. mája 2005 o 20.00 hod) na pódiu v športovej hale Cassosport zažiari vedľa seba hneď niekoľko českých speváckych hviezd. Agentura NKL Žofín Praha v spolupráci s hostiteľskou agentúrou MARK MEDIA usporiada toto mimoriadne vystúpenie „Európske turné hviezd 2005 – Európa 60 rokov bez vojny“ v rámci dní mesta Košice.

Na tomto výnimočnom koncerte sa predstaví 80 – členný Veľký symfonický orchester paláca Žofín, riadený dirigentom Františkem Preislerem, so sólistami Karlem Gottem, Lucií Bílou, a opernými spevákmi Marinou Vyskvorkinou, a Štefanem Margitou. Záštitu prevzal primátor mesta Košice JUDr. Zdenko Trebuľa.

+ + + + VYŽREBOVANIE SڍAŽE O 7 VSTUPENIEK + + + +

Redakcia www.cassovia.sk v spolupráci s agentúrou MARK MEDIA pripravila pre Vás súťaž o voľné vstupenky na tento jedinečný koncert. Ak ste nám do 1.5.2005 poslali správnu odpoveď na otázku: kto je dirigentom Veľkého symfonického orchestra paláca Žofín? (správna odpoveď znie: František Preisler), boli ste zaradený do žrebovania o 7 vstupeniek v hodnote 499 Sk. Spomedzi 213 správnych odpovedí sme vyžrebovali:Ruženu Winklerovú (Nešporova 22), Rastislava Burdu (Levočská 11), Štefana Fejedelema, Máriu Fedorkovú, Richarda Kalinského,¼ubu Jakubovičovú (Pekinská 14) a Luciu Knižkovú. Výhercom srdečne blahoželáme.

mef   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk