magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Pri dnešnom ozbrojenom prepade pobočky VÚB bolo prítomných asi 5 klientov banky
@ Aktuálne -> Rôzne      May 17 2005 - 12:17 GMT
Košice 17. mája (TASR) - Dnešné prepadnutie pobočky Všeobecnej úverovej banky v Košiciach bolo podľa hovorkyne banky Aleny Walterovej uskutočnené v čase, keď sa v pobočke finančného ústavu nachádzalo asi päť klientov.

Ozbrojený páchateľ s krátkou zbraňou v ruke do pobočky na Letnej ulici vtrhol o 11.28 hod. a požadoval vydanie hotovosti.

Podľa vyjadrenia hovorkyne VÚB najdôležitejšie je, že žiaden zo zamestnancov pobočky ani klientov nebol zranený. Bližšie podrobnosti o výške škody ani o útočníkovi, ktorý po čine ušiel na neznáme miesto, zatiaľ nie sú dostupné.

Polícia v súčasnosti preveruje digitálny záznam bezpečnostných kamier a vykonáva potrebné opatrenia na zadržanie páchateľa vrátane kontrol všetkých motorových vozidiel pri výjazdoch z mesta.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606