magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Novým prezidentom U.S.Steel Košice je oddnes oficiálne David Lohr
@ Aktuálne -> Rôzne      Jun 01 2005 - 14:33 GMT
Košice 1. júna (TASR) - Novým prezidentom spoločnosti U.S. Steel (USS) Košice je od dnešného dňa David Lohr, ktorý vystriedal vo funkcii Christophera Navettu.

Aj keď Lohr bol dnes fyzicky v USA, začali oficiálne platiť personálne zmeny, ktoré USS oznámila koncom apríla, potvrdil pre TASR hovorca spoločnosti Ján Bača.

Lohr je súčasne novým viceprezidentom USS Corporation pre prevádzky v Európe a bude zodpovedný aj za USS Srbsko.

Navetta, ktorý funkciu zastával tri roky, sa vracia späť do centrály v Pittsburghu, kde prevezme pozíciu viceprezidenta pre globálne obstarávanie, logistiku a diverzifikované záležitosti.

Nový prezident USS Košice podľa svojich nedávnych vyjadrení na zoznamovacom stretnutí s novinármi zásadne zmeny v manažmente ani v ekonomickej stratégii podniku neočakáva. "Fabrika je vo veľmi dobrom stave a ja budem len pokračovať v práci predchodcov Johna Goodisha a Navettu, čo znamená ďalej zlepšovať v náročnom konkurenčnom prostredí globálneho oceliarskeho trhu rozhodujúce parametre - bezpečnosť práce, výrobné náklady a kvalitu," uviedol Lohr. Dodal, že jeho úlohou v spolupráci s tímom v americkej centrále firmy bude, aby sa to najlepšie z praktík USS využívalo v Košiciach a opačne.

Jediným otvoreným problémom, ktorý Navetta zanechal svojmu nástupcovi, sú pridelené kvóty CO2, ktoré firma napadla na medzinárodnom súde.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606