magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Dvoch drogových dílerov zadržali košickí kriminalisti
@ Aktuálne -> Rôzne      Sep 27 2005 - 14:52 GMT
Košice 27. septembra (TASR) - Dvoch drogových dílerov odhalili pracovníci košického Colného kriminálneho úradu. Vyšetrovateľ dnes obvinil 26-ročných Košičanov Viktora B. a Mikuláša B. z nedovolenej výroby a držby omamnej látky, jedu a prekurzora a obchodovania s nimi. Oboch stíhajú na slobode.


Obvinení, v minulosti už raz súdení, sa v pondelok o 15. 30 h viezli osobným motorovým vozidlom zn. Ford Windstar, ktorého majiteľkou je 26-ročná Košičanka. V obci Slanec v okrese Košice - okolie ich kontrolovali pracovníci Colného kriminálneho úradu Košice. Vo vozidle im na rôznych miestach našli 11 kusov čerstvej rastliny konope s hmotnosťou 4050 gramov, päť gramov sušenej rastliny konope, 1,5 gramu hašiša a vo vrecku nohavíc Viktora B. aj 25 gramov čerstvej rastliny konope. Zaistené rastliny zaslali na expertízne skúmanie.

TASR informovala dnes krajská policajná hovorkyňa Jana Demjanovičová.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606