magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Na sviatok Všetkých svätých polícia v Košickom kraji zvýši dohľad na cestách
@ Aktuálne -> Rôzne      Oct 25 2005 - 10:39 GMT
(TASR) - V súvislosti so sviatom Všetkých svätých polícia v Košickom kraji zvýši 27. októbra až 2. novembra dohľad nad bezpečnosťou a plynulosťou cestnej premávky.

V prípade potreby budú na jednotlivých miestach policajti premávku riadiť a usmerňovať, informoval dnes Peter Žaludek z KR PZ v Košiciach. Pod zvýšeným dohľadom budú hlavné cestné ťahy a dôležité križovatky v jednotlivých mestách i obciach.

Zvýšenú pozornosť budú policajti venovať parkoviskám a príjazdovým komunikáciám k cintorínom.Zamerajú sa na disciplínu a ohľaduplnosť účastníkov cestnej premávky, najmä u vodičov motorových vozidiel voči chodcom v blízkosti cintorínov. Polícia žiada občanov o zvýšenú mieru ohľaduplnosti a tolerancie navzájom, aby sa predišlo zbytočným nedorozumeniam a konfliktom.

"Upozorňujeme majiteľov zaparkovaných motorových vozidiel, aby nenechávali v nich na viditeľnom mieste cenné veci, ktoré sú lákadlom pre zlodejov. Žiaľ, sú medzi nami ľudia, ktorí využívajú takéto sviatky na svoje obohatenie," dodal Žaludek.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606