magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Rakúšana okradli pri košickom Carrefoure
@ Aktuálne -> Rôzne      Nov 18 2005 - 12:09 GMT
(TASR) - O veci a peniaze v celkovej hodnote 160 000 korún okradli v Košiciach 43-ročného Rakúšana. Poškodený parkoval v stredu večer pri obchodnom centre Carrefour. Neznámy páchateľ sa po vylomení zámku na zadných dverách vlámal do jeho fiatky. Z vozidla ukradol osobný počítač, čiernu koženú tašku s USB kľúčom, diárom, dvoma mobilnými telefónmi, firemnou pečiatkou, peňaženkou s hotovosťou 250 USD, 150 EUR, dvoma cestovnými pasmi a vodičským preukazom.

Z trestného činu krádeže spáchanej formou spolupáchateľstva v stredu vyšetrovateľ obvinil troch nezamestnaných Košičanov – 17-ročného v minulosti raz súdne trestaného Ladislava D., 16-ročného Júliusa Z. a 30-ročného v minulosti štyri razy súdne trestaného Júliusa G. Obvinení sa od marca do augusta tohto roku po vzájomnej dohode v desiatich prípadoch vlámali do rôznych objektov na území Košíc, pričom spôsobili škodu spolu 229 000 korún. Obvinených vzal sudca do väzby.

TASR informovala dnes krajská policajná hovorkyňa Jana Demjanovičová.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606