(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Agentúra Equinoxe prinesie do Košíc po Bryanovi Adamsovi ďalšiu svetovú špičku…
@ Kultúra -> Divadlo     Dec 11 2006 - 13:13 GMT
Jeden z najemotívnejších príbehov o láske sa môže stať už čoskoro aj pre vás nezabudnuteľným zážitkom. Labutie jazero je právom považované za najpopulárnejší balet na svete. Vďaka agentúre Equinoxe môžete aj vy vzhliadnuť toto klasické dielo v podaní Ruského štátneho baletu v košickej Steel Aréne, kde sa v stredu 13. decembra rozohrá dojímavý príbeh, pri ktorom sa zatajuje dych už mnohým generáciám. Dokonale zachytáva plný rozsah ľudských emócií od nádeje po zúfalstvo, od hrôzy k nehe, od melanchólie po vzrušenie.

Členmi tohto baletného zoskupenia, ktorý svoju históriu datuje od roku 1978 sú absolventi prestížnych baletných škôl z Moskvy, St. Peterburgu, Kieva, Novosibirska a Ekaterinburgu. Svojim výkonmi dosiahli množstvo medzinárodných ocenení a uznanie milovníkov baletu na celom svete. Aj vy môžete na vlastné oči vidieť strhujúcu silu ich talentu v prekrásnom príbehu o najnežnejšom cite, umocnenom skvelou choreografiou, nádhernými kostýmami a očarujúcimi kulisami.

Sen sa stal skutočnosťou…65 členný balet pred odchodom na svoje svetové turné zavíta aj k nám na Slovensko, ktoré je ich jedinou zastávkou vo východnej Európe. Využite túto jedinečnú možnosť a doprajte si pred koncom roka darček v podobe najznámejšieho baletu na svete.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/