(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
V Košiciach dostanete lieky priamo do auta.
@ Aktuálne -> Medicína     Mar 23 2007 - 08:59 GMT
(TASR) – V Košiciach otvorili prvú drive – in lekáreň na Slovensku. Je určená širokej verejnosti, ale i motoristom, pretože, ponúka služby rozšírené o možnosť výdaja liekov priamo do auta klienta.

"Myslíme, si, že je to zaujímavé aj pre rodičov s deťmi, pretože ich nemusia vyberať z auta. A je to aj pre ľudí s vysokou telesnou teplotou a tých, ktorí sú zvyknutí všade chodiť autom. Máme aj prístup pre imobilných, ktorí prídu na aute. Toto je pre nich riešenie. Prídu, zazvonia, nemusia vystupovať z auta, zoberú liek a odídu," povedal TASR majiteľ prvej drive – in lekárne na Slovensku Dušan Leng.
Budova lekárne RONDO na Werferovej ulici prešla v minulom roku komplexnou rekonštrukciou. Nájazd na drive - in bol postavený ako prístavba k existujúcej budove. K dispozícii je 120 bezplatných parkovacích miest. "Inšpiráciou boli prevádzky rýchleho občerstvenia, drive - in banka a veľká skupina ľudí, ktorá chodí všade autom," doplnil Leng.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/