(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Pro Educo vyplní medzeru na trhu výstav o kariére a vzdelávaní.
@ Aktuálne -> Rôzne     Nov 15 2007 - 06:35 GMT
(TASR) - Poprední východoslovenskí zamestnávatelia, ako je U.S. Steel Košice, Východoslovenská energetika, či spoločnosť T-Systems, ale aj vysoké a stredné školy a personálne a vzdelávacie agentúry nechýbajú v nomenklatúre výstavy na pomoc pracovnému trhu, vzdelávaniu a informatizácii PRO EDUCO, ktorá bude 20. až 22. novembra v košickom Dome techniky.

Ide o projekt, ktorý má ambíciu vyplniť medzeru na trhu výstav, týkajúcich sa kariéry a vzdelávania, uviedol dnes pre TASR za organizátorov Branislav Koniar zo spoločnosti Progress Promotion.
"Zámerom je ukázať žiakom a študentom v čase pred podávaním prihlášok možnosti a smerovanie ich ďalšieho vzdelávania," povedal Koniar. Ako spresnil, ďalšou cieľovou skupinou sú študenti posledných ročníkov vysokých a stredných škôl, ktorí hľadajú uplatnenie na trhu práce a svoje predstavy budú môcť konfrontovať s ponukou zúčastnených zamestnávateľov a personálnych agentúr. Medzi vystavovateľmi budú aj ďalšie vzdelávacie inštitúcie, ktoré predstavia projekty v oblasti mimoškolského vzdelávania.
Súčasťou výstavy bude konferencia Ako ďalej s ľudskými zdrojmi, na ktorej predstavia svoje skúsenosti a moderné formy práce s ľudským potenciálom manažéri z Česka a Slovenska.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/