(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Predskokani Nirvany vystúpia v Košiciach.
@ Kultúra -> Oznamy     May 12 2008 - 11:10 GMT
Po koncertoch Fermaty, Arakainu, či Stage Maridian prináša Peter Lenek Production do Košic ďalšiu lahôdku pre všetkých fanúšikov kvalitnej rockovej produkcie. Bude ňou koncert amerického gitaristu a speváka Matta Boroffa s jeho sprievodnou kapelou.

Hudobnú produkciu rodáka z New Jersey je ťažké zaradiť do nejakej konkrétnej žánrovej škatuľky. Výraz alternatívny rock je možno blízky, nie však celkom presný a najlepší obraz si urobíte, ak zavítate v sobotu, 24. apríla do priestorov Randičnej sály Staré mesto (Hviezdoslavova 7), kde sa Matt Boroff a jeho spoluhráči predstavia v spoločnosti svojich hostí - domácej uderky Pussy Busters. Len tak pre zaujímavosť, Boroffova produkcia svojho času zaujala aj členov skupiny Nirvana. Dokona natoľko, že si ich "pribalili" ako predskokanov na svoje úspešné Nevermind Tour.

Začiatok koncertu je stanovený na 18.30; vstupné 150,-Sk.

http://www.mattboroff.com/


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/