(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Nová tvár Rock'n'Rollu navštívi Košice
@ Kultúra -> Koncerty     Apr 21 2009 - 04:43 GMT
(SITA) - V stredu 22. apríla sa v košickom klube Malbo Café predstavia tri slovenské skupiny v rámci série koncertov Nová tvár Rock'n'Rollu. Kapely Sunlips, City a Velvet Stone už spolu odohrali koncert v Prešove, kde si ich prišlo pozrieť takmer 200 ľudí.

Repertoár skupiny Sunlips je postavený na vlastných skladbách spievaných v slovenčine. Viktória Koláriková (spev), Pavol Vozár (gitary), Miro Komolík (gitary), Peter Kolarčík (basgitara) a Miro Grega (bicie) sa sústreďujú predovšetkým na živé hranie a kontakt s publikom. Skupina City Music dokončila nahrávanie albumu, ktorý sa má objaviť na trhu ešte v tomto roku.


Prvé tri skladby z nového CD sú dostupné na webovej stránke skupiny. City Music tvoria Matúš Jarkovský (gitara), Ľubo Hanzes (basgitara), Matúš Zummer (bicie), Martin Lačný (spev), Igor "IČKO" Cpin (elektrická gitara, vokál). Treťou kapelou, ktorá sa predstaví v rámci Novej tváre Rock'n'Rollu je Velvet Stone. Kapela funguje od roku 2005 a v súčasnosti hrá v zostave: Milan Malý (spev), Daniel Pavlo (gitara), Igor Polorecký (gitara), Maroš Sobota (basgitara) a Tomáš Malý (bicie).


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/