(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
KONCERT: Skupina Kool & The Gang vystúpi po prvý raz v Košiciach
@ Kultúra -> Koncerty     Aug 19 2009 - 04:02 GMT
19. augusta (SITA) - Americká funky disco kapela Kool & The Gang vystúpi 29. októbra o 19.00 v košickej Steel Aréne. Bude to ich prvý koncert v najväčšom meste východného Slovenska. Predstavia sa ako 8-členná kapela, v ktorej budú okrem iných figurovať aj Dennis Thomas, George Brown, Robert Kool Bell a Ronald Khalis Bell. Vstupenky na ich predstavenia sa začali predávať za 12 eur, táto cena sa ale bude postupne zvyšovať.

Skupina Kool & The Gang sa preslávila po celom svete množstvom tanečných piesní, ktoré dodnes obľubujú tisíce fanúšikov a dídžejov. Medzi ich najväčšie hity patria skladby Ladies Night, Jungle Boogie, Celebration či Get Down On It. Na svetovej hudobnej scéne pôsobia od roku 1964, teda už úctyhodných 45 rokov.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/