(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
IV. MEDZINÁRODNÝ VÝTVARNÝ SALÓN
@ Kultúra -> Výtvarné umenie     Nov 30 2010 - 10:02 GMT


 Vernisáž Obrazov Galérie Andreja Smoláka sa uskutoční v Hoteli Bankov dňa 30.11.2010 o 18:00  vrámciIV. MEDZINÁRODNÉHO VÝTVARNÉHO SALÓNU  a ponúkne obrazy umelcov rôznych krajín s výraznými vianočnými zľavami. Doprajte svojej duši pohladenie a inšpiráciu krásou umenia...../Hotel Bankov, Dolný Bankov 2, Košice/#CONT#xxxGaléria Andrej Smolák začala svoju pôsobnosť na Slovensku v Snine v októbri 1993, ako filiálka Galérie MIRO Berlín, ktorú založil Miro Smolák v Berlíne 1987.Vtedy galéria existovala pod spoločným menom Galéria MIRO. Neskôr, až do roku 2003 bola prezentovaná ako Medzinárodná galéria MIRO Berlín -Praha - Snina - Bratislava. Od roku 2004 pôsobí na Slovensku v dvoch mestách, v Snine a v Bratislave pod názvom Galéria Andrej Smolák.

V priestoroch galérie sa konajú aj prezentácie slovenskej literatúry a stretnutia umelcov s osobnosťami verejného života. Okrem originálov slovenských a zahraničných autorov ponúka galéria aj širokú škálu reprodukcií, maliarske plátna a realizuje kurzy kreslenia a maľovania pre dospelých.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/