(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Tabačka - THE YOUNG GODS /CH/
@ Kultúra -> Koncerty     Feb 07 2011 - 10:14 GMT


V sobotu /12.2./ môžete byť súčasťou veľkej koncertnej udalosti, pretože v Tabačke vystúpia industriálne legendy THE YOUNG GODS /CH/!!! Ako predkapela vystúpia v tento večer českí The Ritchie Success /CZ/. Takýto! koncert ste už dávno nezažili a možno ani dávno nezažijete, takže čakáme Vás v piatok!Ešte stále máte možnosť súťažiť o voľný vstup na koncert The Young Gods a o ich nové CD Everybody Knows! Viac sa o súťaži dočítate tu: http://www.tabacka.sk/sk/show/494-the-young-gods---sutaz-o-volny-vstup-na-koncert--cd. Čas máte do 9.2. do 15:00! Veľa šťastia!

#CONT#
Nezabudnite, že čas sa kráti a lístky sa míňajú, takže ešte rýchlo využite možnosť zakúpiť si lístok na koncert The Young Gods za predpredajovú cenu! Lístky kupujte online na tomto linku: http://tabacka.interticket.sk/search.php alebo aj v kníhkupectve ArtForum na Mlynskej ulici v Košiciach!
    (c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/