(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
LUCIE v Steel Aréne
@ Kultúra -> Koncerty     May 26 2014 - 11:44 GMT


Dnes 26.05. o, 19:30 v Steel Aréne vystúpi skupina LUCIE, ktorá potvrdila návrat na koncertné pódiá. V pôvodnej zostave odohrá 5 koncertov v Českej republike a na SLOVENSKU. Najslávnejšia česká kapela predchádzajúcich dvadsiatich rokov sa vracia a po desaťročnej prestávke svojim fanúšikom predstaví najdôležitejšie skladby svojej dlhoročnej úspešnej kariéry.

#CONT#

Skupina LUCIE v pôvodnej zostave David Koller, Robert Kodym, PBCH. a Michal Dvoøák, už v týchto dňoch pracuje na prípravách koncertov, v rámci ktorých vráti na koncertné pódiá svoje najväčšie hity. Lucie vstúpila na českú hudobnú scénu v roku 1988. Prvou sólovou doskou bola rovnomenná Lucie z roku 1990, posledným pôvodným albumom potom Dobrá kočka, které nemlsá z roku 2002.

 


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/