(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
LÁÁÁSKA v GES- ku
@ Kultúra -> Divadlo     Sep 23 2014 - 03:44 GMT


V GES Clube uvedú 25.09. o 19:00 komédiu od Muraya Schisgala LÁÁÁSKA s vynikajúcim hereckým obsadením v réžii Michala Spišáka. Láska je vraj skutočne to, kvôli čomu sa oplatí zostať nažive... O čom bude predstavenie?

#CONT#

Most.

Miesto, z ktorého ľudia mávajú nutkanie skočiť a ukončiť tak svoje trápenie. Na jednom z nich dochádza k stretnutiu 2 mužov – úspešného, spokojného – Milta a večne nešťastného smoliara - Harryho, chystajúceho sa práve skoncovať so životom. Z ich náhodného stretnutia sa rozvinie komický dialóg o úspechu, kariére, šťastí a naopak nešťastí a smole. A samozrejme o láske. Veď keď nič iné, tak je to láska, ktorá nás dokáže udržať pri živote. To je tá motivácia, ktorou sa podarí Miltovi odhovoriť Harryho od skoku. LÁSKA!!! On sám je stále tak zamilovaný, ako v prvý deň po svadbe. Smola je, že mu manželka nechce povoliť rozvod. Aby sa mu uvolnila cesta novým životom, dohodí Milt Harrymu vlastnú manželku Ellen...Most.

Po čase sa na ňom stretajú bývalí manželia Milt a Ellen. Je ich život teraz naozaj lepší? Čo keby sa predsalen k sebe vrátili? V ich „šťastí“ im stojí jediná prekážka - nešťastník Harry, ktorému Milt kedysi na moste zabránil skočiť. Čo keby mu tak teraz k tomu skoku pomohol?Obsadenie:

Ellen: Lenka Barilíková /Lucia Lapišáková

Milt: Marek Majeský

Harry: Martin MňahončákRéžia: Michal SpišákPREDPREDAJ

GES Club | MIC Dargov


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/