(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Týždenný horoskop od 20. do 26. januára/Peter Mišík
@ Horoskopy     Feb 18 2020 - 04:16 GMT


Slnko vstupuje do Vodnára v pondelok a je v konjukcii s Plutom, Saturnom v Kozorožcovi a Merkúrom vo Vodnárovi. Jupiter je v Kozorožcovi, Mars je v Strelcovi v kvadráte s Venušou a Neptúnom v Rybách a Urán v Býkovi je v kvadráte so Slnkom a Merkúrom. Konštelácia podporuje dianie v širšej verejnosti. Mesiac je v nove v piatok.

Pondelok:
Slnko vstupuje do znamenia Vodnára o 15.55 a Mesiac je v Strelcovi v konjunkcii s Marsom, v kvadráte s Venušou a v sextile so Slnkom a Merkúrom. V zdravotnej sfére si dávame pozor na stehná a bedrové kĺby.

Utorok: Mesiac je v Strelcovi a je v konjunkcii s Marsom a v kvadráte s Neptúnom. Pozor si dávame na unáhlenosť a úrazy pri pobyte v prírode a športovaní. Hrozia aj konflikty pri netrpezlivosti. Oddychuje v náručí rodiny.

Streda: Mesiac je o 6.00 hod. v znamení Kozorožca a je v konjunkcii s Jupiterom a v trigone s Uránom. Vládca Kozorožca je Saturn, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na pracovitosť, chladnokrvnosť, cieľavedomosť a usilovnosť.

Štvrtok: Mesiac je v Kozorožcovi a je v konjunkcii s Jupiterom, Saturnom a Plutom a v sextile s Venušou a Neptúnom. V zdravotnej sfére si najviac dávame pozor na pokožku, škodia soláriá a silné slnko v horách.

Piatok: Mesiac je v nove o 22.42 hod. a je o 14.20 hod. v znamení Vodnára a je v konjunkcii so Slnkom a v kvadráte s Uránom. Vládca Vodnára je Urán, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na náhle zmeny a revolúcie.

Sobota: Mesiac je vo Vodnárovi v konjunkcii so Slnkom, Merkúrom a v sextile s Marsom. V oblasti zdravia sú najviac ohrozené nohy a preto dbáme aby sme ich nezaťažovali príliš dlho. Doprajeme si masáž nôh.

Nedeľa: Mesiac je o 0.44 hod. v znamení Rýb a je v konjunkcii s Merkúrom. Vládca Rýb je Jupiter s Neptúnom a nachádzajú sa vo vodnom živle a vplývajú na nehmotnú časť nášho bytia. Ryby snívajú a vedia si vysnívať čo potrebujú.Kontakt : 055/ 62 517 10

0904 544 309


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/