(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Koncert Calcaneus-u už v piatok v Múze 27
@ Kultúra -> Oznamy     Mar 27 2003 - 09:24 GMT
Medzi nové "puby", ktorým môžeme pridať prívlastok hudobné, patrí Múza 27 na Alžbetinej ulici 27. V príjemnom prostredí sa okrem klasického reštauračného vybavenia nachádza aj pódium, kde sa zvyčajne každý piatok konajú koncerty. Tento týždeň 28. marca to bude koncert košickej hudobnej skupiny Calcaneus.


Hudobná skupina Calcaneus koncertuje stále častejšie, posledné vystúpenia boli predovšetkým v Ateliér Cafe na ulici Pri Miklušovej prostredí. V piatok sa predstaví v novom prostredí, naviac aj s novým hráčom, pretože klasická zostava (elektroakustická gitara, elektrická gitara, perkusie, spev) sa rozrástla o basovú gitaru.

Hudobný štýl Calcaneus-u ťažko jednoznačne zaradiť, ide o fussion, ktorý členovia skupiny charakterizujú ako homogénnu zmes new acoustic wave, new age, jazzu a írečitého rocku.

Pokiaľ máte záujem o hudbu, ktorej nechýbajú meditatívne hlbočiny i svieži drive, nezabudnite na piatňajšiu akciu. 28. marec od 20,30 v Múze 27 na Alžbetinej ulici č.27.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/