(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
„Každý má svojho Leona“, alebo „Nikodýmova miliónová hra o lásku“
@ Kultúra -> Oznamy     Dec 02 2003 - 12:28 GMT
(GreArt - tlačová správa) -- Už o týždeň, presnejšie 9. decembra o 19:00hod. zaznejú priestormi divadelnej sály Jumbo centra chytľavé melódie piesní z romantickej muzikálovej komédie „Každý má svojho Leona“ ( They´re playing our Song ).

Nové predstavenie spoločnosti GEDUR PRODUCTION, s.r.o., ktorá okrem iného produkovala divácky mimoriadne úspešné muzikálové komédie D. Goggina – „Mníšky“ a „Mníšky 2 – Milionárky“, ponúka množstvo zábavy, nádherné vykreslenie úskalí komplikovaného ľúbostného citu, očarí milotou, krásou príbehu, profesionalitou hereckého stvárnenia.

Príbeh búrlivého vzťahu úspešného skladateľa Vernona Gerscha a vtipnej, inteligentnej, no extravagantnej textárky Soni Walskovej, ponúka hlavným predstaviteľom – Martinovi Nikodýmovi a Jarmile Hittnerovej, možnosť rozohrať doslova herecký koncert.

Láska oboch hrdinov nemá „na ružiach ustlané“, je poznačená neschopnosťou prispôsobiť sa jeden druhému a zladiť vzájomné spolužitie.

Nechajte sa prekvapiť, či sa „milionárovi“ Nikodýmovi podarí „vyhrať“ hru o najkrajší ľudský cit a získať hlavnú cenu.

Vstupenky na predstavenie si ešte môžete zakúpiť v Agentúre GreArt na Bielej 3, tel.: 623 25 68, v MIC ND Dargov, v ICMK na Hlavnej 59, či v pokladni Jumbo centra.

Keďže sa predstavenie, plánované na 10.12. 2003 zrušilo, ospravedlňujeme sa divákom za prípadné vzniknuté komplikácie. Vymeniť si vstupenky na 9.12., prípadne obdržať vyplatenú sumu, je možné na pôvodnom mieste zakúpenia lístka. Za pochopenie ďakujeme.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/