(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Máte dilemu, čo podniknúť v piatok večer?

Navštívte koncert Dilemmy
@ Kultúra -> Oznamy     Mar 24 2004 - 10:59 GMT

Hudobné skupiny vznikajú a zanikajú ako prichádza a odchádza dážď. Nie každej sa podarí rozpútať poriadnu búrku. Tú sľubuje nová rocková formácia s názvom Dilemma.

Jej členovia nie sú žiadni začiatočníci. Petrik Dudič, hráč na klávesové nástroje, je súčasne členom skupiny Sklo 2200. Richard Gaľaš, hráč na basgitaru, je známy ako ex-člen skupiny Eternity rovnako ako Marián "Johan" Havrila, hráč na bicie, ktorý hrá súčasne v metalovej skupine St. Black. Gitarista Tomáš Čižmárik donedávna žiaril v dnes už bývalej skupine Calcaneus. Hlasovo sľubný je aj zakladajúci člen Dilemmy – spevák Ján Spišák.

Kapela produkuje rock, ktorý už vyrástol z pubertálnych vyrážok. Ich súčasný repertoár tvorí 13 vlastných skladieb, ktoré sú spievané prevažne slovensky a anglicky.

Svojim koncertom sa predstavia 26. marca – čiže v piatok – v Cinefile na Dominkánskom námestí č.8. Koncert začína o 21,00. Po jeho ukončení príde na scénu DJ mersey/bmr.sk/soundlab.at/.

Pokiaľ si chcete na záver pracovného týždňa príjemne posedieť za stolom s penivým mokom, nezabudnite sa túto akciu!

sivo


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/