(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Súťažte o lístky na 1. Košickú rockovú noc!

Vrcholom bude hlas skupiny Accept – Udo Dirkschneider
@ Kultúra -> Oznamy     Apr 08 2004 - 13:01 GMTVÝSLEDKY SڍAŽEZoznam výhercov, každý vyhráva 2 vstupenky:

Martin Kováčik, Michaela Pčolová, Tomáš Kende, Katarína Maťašová, Matúš Adamčík. Výhercovia boli o výhre upovedomení telefonicky.


(Umelecká agentúra GreArt - tlačová správa) -- Dobrej hudby nie je nikdy dosť a najmä tej rockovej, hovoria často po dobrom koncertnom nášupe či pri pive, hudobní fajnšmekri. z Východu. S cieľom ponúknuť rockerom čo najviac muziky za málo peňazí pripravuje Umelecká agentúra GreArt hudobný festival 1. Košická rocková noc.

Podujatie ktoré fanúšikom kvalitnej muziky ponúkne vyše 5 hodinovú hudobnú show sa uskutoční 23.mája o 17. hodine v Starej Športovej hale. Diváci sa môžu tešiť na 5 skupín a nie hocijakých. Slovenskú hudobnú scénu bude reprezentovať známy gitarista Paľo Chodelka a jeho Liquid Boogie Roll. Z Maďarska to prídu do Košíc rozbaliť členovia skupiny After All. Divákov do rockového tranzu ďalej dostanú kapely Crystall Ball zo Švajčiarska a Majesty z Nemecka.

Vrcholom 1. Košickej rockovej noci bude hlas skupiny Accept – Udo Dirkschneider, s ktorým ďalej vystúpia gitaristi Stefan Kaufman a Igor Gianola, basgitarista Fitty Wienhold ako aj bubeník Lorenzo Milani. Hviezda festivalu sa predstaví v rámci svetového turné k novému albumu Thunderball World Tour 2004.

Turné UDA so skupinou sa začalo 5.marca v brazílskom Sao Paule a ďalej pokračovalo štyrmi koncertami v Čechách. Ïalšími zastávkami boli Waršava, Kijev, Dnepetrovsk, Odesa, Charkov, Doneck, Lugansk. 11. apríla sazačína ruská časť turné v Krasnodare. V rámci 9. koncertov v Rusku sa zostava predstaví aj v Moskve či Volgograde. Košickému koncertu bude ešte predchádzať 11 vytúpení v Nemecku, jedno v Holandsku, dve vo Švajčiarsku a jedno v Rakúsku. Séria tohto mamutieho turné 65 koncertov sa ukončí po vystúpeniach v Maďarsku, Slovinsku, Bulharsku, Grécku, Japonsku, Švédsku, Španielsku, Turecku, Švédsku a Fínsku v októbri tohto roku v Nórsku.

Agentúra GreArt, ktorá do Košíc pritiahla v poslednom čase okrem iného aj svetoznáme skupiny TATU, Las Ketchup, Nazareth či naposledy Uriah Heep tentokrát pripravila svojim priaznivcom naozaj rockový maratón. „ Organizáciu tejto hudobnej prehliadky beriem ako ďalšiu výzvu vo svojom menežérskom a promotérskom snažení sa. Dúfam že toto podujatie sa bude východniarom ale aj návštevníkom z iných miest Slovenska páčiť natoľko, aby sme z neho mohli spraviť ďalšiu tradíciu v oblasti hudobnej ponuky nielen obyvateľom nášho mesta ale aj zo širokého okolia. Navyše som rád že sa mi aj v tomto prípade podarí ďalej pokračovať v tradícii venovania si koncertných lahôdok na narodeniny, ktoré oslavujem 21. mája. Navyše po koncertoch Golden Kids, Lucie, Spirituálu Kvintet či naposledy Lucie Bílej, ktoré som si takto „podaroval“, sa plánujem tentokrát poriadne rockovo vyšantiť a osláviť to aj so svojimi priateľmi priamo na palubovke.“, prezrádza na margo vzniku rockovej noci v Košiciach šéf usporiadjúcej Agentúry GreArt Mgr. ¼ubomír Grega.

Cena vstupeniek na podujatie je skutočne ľudová- 450 Sk. Treba si ich však zakúpiť vopred, nakoľko v deň vystúpenia Vás už jeden lístok výjde na 600 Sk. Lístky si môžete zakúpiť priamo v Agentúre GreArt na Bielej 3 v Plzenskej hospode, t.č.055/6232568, greart@cnet.sk /aj na objednávky/, alebo v MIC ND Dargov a OD Tesco, ICMK Hlavná 59, v CK VSŽ Ferotour, CK Satur
Travel alebo na www.ticketportal.sk.

POZOR, SڍAŽ !!!Agentúra GreArt nám venovala do súťaže 10 vstupeniek. Pri troche šťastia ich môžete vyhrať.

Ako na to?

Od tejto chvíle do 10. mája dopoludnia môžete poslať e-mail na adresu: sivo@cassovia.sk.

Predmet e-mailu označte ACCEPT.

V e-maile uveďte svoje meno a telefónny kontakt.

Žrebovanie sa uskutoční 17. mája o 12,00 – popoludní uverejníme mená výhercov.

Výhercov bude päť a každý získa dve vstupenky.

Záverečná poznámka:

Vzhľadom na naše skúsenosti musíme uviesť, že ak niekto z jednej adresy zašle 2,3,4,5,6,.........20...........40 e-mailov do súťaže, bude automaticky vyradený.

VÝSLEDKY SڍAŽEZoznam výhercov, každý vyhráva 2 vstupenky:

Martin Kováčik, Michaela Pčolová, Tomáš Kende, Katarína Maťašová, Matúš Adamčík. Výhercovia boli o výhre upovedomení telefonicky.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/