(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
POZOR! SÚŤAŽ O VSTUPENKY NA KONCERT!

Spirituál Kvintet v Košiciach !
@ Kultúra -> Koncerty     Apr 29 2005 - 07:45 GMT

Skupinu Spirituál Kvintet snáď netreba ani nikomu predstavovať. Toto hviezdne zoskupenie počas svojej vyše 45 ročnej existencie odohralo tisícky koncertov, ktoré boli takmer vždy vypredané. Ich pesničky dodávali mnohým ľuďom vnútornú silu a optimizmus predovšetkým v období totalitného režimu.

Popri súčasných členoch J. Tichotovi, D. Vančurovi, Z. Tichotovej , I. Budweiserovej, J. Cerhovi a J. Holoubkovi si v tejto legendárnej formácii zahrali aj Honza a Franta Nedvědovci či nedávno tragicky zosnulý Karel Zich.

„Počas spolupráce na 4 vystúpeniach vrátane sólového recitálu Spomínanie v roku 2003 prerástol pracovný vzťah s Karlom Zichom v priateľský. Účasť Spirituálu na oslave mojej 40. –ky, či krádež a následné nájdenie Karlových gitár počas jedného z vystúpení v Košiciach naše vzťahy ďalej rozvíjali. Aj v tejto súvislosti bude tohoročné vystúpenie Spirituálu Kvintet venované práve pamiatke na nezabudnuteľného speváka , hudobníka a predovšetkým veľkého človeka Karla Zicha. Verím že všetci ktorí ho mali radi prídu na koncert, kde sa aspoň na chvíľu zastaví čas a Karel sa prostredníctvom hudby vráti do našich myslí a sŕdc.“ povedal nám na margo koncertu majiteľ usporiadajúcej agentúry GreArt Mgr. Ľubomír Grega.

Vstupenky na vystúpenie ktoré sa uskutoční dňa 9. mája o 19. hodine v kine DRUŽBA si ešte môžete zakúpiť v Agentúre GreArt na Bielej 3 v Plzeňskej hospodě, v MIC ND Dargov a OD Tesco, v ICMK Hlavná 59 alebo v pokladni ,kina Družba.

-sl-

+ + + V Y Ž R E B O V A N I E + + +

Spomedzi 42 súťažiacich, ktorým sa nelenilo a zaslali e-mail sme vyžrebovali 5 výhercov:

Renáta Lukáčová

Miroslav Grantner

Mária Macáková

Andrej Čižmár

Marianna Baťková


Výhercom srdečne blahoželáme...


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/