(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Európske turné hviezd 2005, vyžrebovanie...
@ Kultúra -> Koncerty     May 02 2005 - 03:09 GMT
Už o tri dni (vo štvrtok 5. mája 2005 o 20.00 hod) na pódiu v športovej hale Cassosport zažiari vedľa seba hneď niekoľko českých speváckych hviezd. Agentura NKL Žofín Praha v spolupráci s hostiteľskou agentúrou MARK MEDIA usporiada toto mimoriadne vystúpenie „Európske turné hviezd 2005 – Európa 60 rokov bez vojny“ v rámci dní mesta Košice.

Na tomto výnimočnom koncerte sa predstaví 80 – členný Veľký symfonický orchester paláca Žofín, riadený dirigentom Františkem Preislerem, so sólistami Karlem Gottem, Lucií Bílou, a opernými spevákmi Marinou Vyskvorkinou, a Štefanem Margitou. Záštitu prevzal primátor mesta Košice JUDr. Zdenko Trebuľa.

+ + + + VYŽREBOVANIE SÚŤAŽE O 7 VSTUPENIEK + + + +

Redakcia www.cassovia.sk v spolupráci s agentúrou MARK MEDIA pripravila pre Vás súťaž o voľné vstupenky na tento jedinečný koncert. Ak ste nám do 1.5.2005 poslali správnu odpoveď na otázku: kto je dirigentom Veľkého symfonického orchestra paláca Žofín? (správna odpoveď znie: František Preisler), boli ste zaradený do žrebovania o 7 vstupeniek v hodnote 499 Sk. Spomedzi 213 správnych odpovedí sme vyžrebovali:Ruženu Winklerovú (Nešporova 22), Rastislava Burdu (Levočská 11), Štefana Fejedelema, Máriu Fedorkovú, Richarda Kalinského,Ľubu Jakubovičovú (Pekinská 14) a Luciu Knižkovú. Výhercom srdečne blahoželáme.

mef


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/