(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Benefičný koncert Usmej sa na mňa 2006
@ Kultúra -> Koncerty     Feb 09 2006 - 04:46 GMT
Kolotoč výbornej hudby s výnimočnými deťmi a pre nich. V nedeľu, 19. februára 2006 o 17.00 hod. sa v Dome umenia v Košiciach uskutoční benefičný koncert pod názvom USMEJ SA NA MŇA 2006.

Záštitu nad koncertom prevzal prezident Slovenskej republiky, Ivan Gašparovič. Takmer trojhodinový kolotoč výbornej hudby roztočia Katka Knechtová so skupinou PEHA, Lucia Šoralová so svojou skupinou, Vašo Patejdl. Na divákov čaka aj jedno veľké hudobné prekvapenie. Svojou štipkou do programu prispejú aj výnimočné deti. Hovoreným slovom bude večer dopĺňať Adriana Kmotríková spolu s Andrejkou Sabovou, žiačkou 9.ročníka Špeciálnej triedy pre sluchovo postihnutých na ZŠ Juhoslovanskej v Košiciach. Vstupenky sú v predaji v MIC OD DARGOV, MIC OD TESCO, a v pokladni kina Družba.

Kúpou vstupenky v hodnote 249,-Sk podporíte detský tábor so špeciálnym edukačným programom pre sluchovo, zrakovo mentálne a telesne postihnuté deti. Organizátorom koncertu je občianske združenie USMEJ SA NA MŇA.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/